Hakkımızda

Multimedya Dünyası

Multimedya Dünyası, Ankara merkezli bir araç içi multimedya cihazlarının toptan ve perakendesini yapan ithalatçı bir firmadır. 13 yıl önce piyasaya giren ve sunduğu uygun fiyat ve yüksek kaliteli Soundstream ürünleriyle, alıcıların ilgisini hızlıca çekmiştir.

Multimedya Dünyası Ankara’da merkez şubesi ve sırasıyla İzmir, Antalya, İstanbul gibi büyük şehirlerde şube ve 50’yi aşkın bayisiyle hızla tırmanan ve gelişime odaklanan bir vizyona sahiptir. Tüketicilerin haklarını korumak amacıyla, satılan ürünlerin 15 gün sonra iade veya tamir ve bakımını üslenebilecek gerekli altyapıya sahiptir.

Ortaya çıkan hızlı ivmesini daha da körükleyerek Türkiye’nin farklı illerinde de faaliyetlerine devam etmek isteyen Multimedya Dünyası  bu yolda siz müşterileri ve değerli partnerleriyle birlikte olmaktan gurur duyar.
 

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Tüketici avantajlı satış ilkesini benimseyerek sattığımız ürünlerin arkasında duruyoruz. 

%100 Para İade Garantisi

Ürününüzün telafi edilemeyecek kadar kusurlu olması halinde, dilerseniz ürünü değiştiriyoruz veya parasını iade ediyoruz.

7/24 Çevrim İçi Destek

Aklınıza takılan herhangi bir soruyu web sitemizden, sosyal medya hesaplarımızdan veya telefon numaramızdan arayarak sorabilirsiniz.

Yükleniyor...